Tüm ihtiyaçlarınız. Tek bir platformda.

Dijitalde başarınız hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Dijitalde başarınız hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Özelliklerle dolu harika bir emlak web sitesiyle küçük başlayın ve CRM, internet reklamları ve daha fazlası için güçlü eklentiler ve alanında tecrübeli uzmanlarla istediğiniz hızda büyüyün.

Birinci sınıf bir web sitesi.

Birinci sınıf bir web sitesi.

Web siteniz, alıcıları ve satıcıları, gayrimenkul konusunda onlara yol gösterecek en iyi acente olduğunuza ikna etmelidir. Bu nedenle her bir paketimiz, hedef kitlenize mükemmel uyacak bağlantılı renkler ve görüntülerle tasarlanmıştır. Bu tasarımı sizi diğerlerinden üstün kılan özelliklerle pekiştirin.

Şimdi Başlayın

Tek-tıkla sosyal medya paylaşımı.

Tek-tıkla sosyal medya paylaşımı.

“Tek-tıkla Paylaş” teknolojimiz, web sitesindeki ilanlarınızı ve duyurularınızı otomatik olarak Facebook ve Instagram üzerinden paylaşmanızı sağlar. Harika bir emlak ilanı mı girdiniz? Instagram hesabınızda paylaşılana kadar neden bekleyesiniz? İlanı yüklediğiniz anda otomatik olarak sosyal medyada yayınlayın! Otomatik paylaşım, ilanlarını oluşturmayı bitirir bitirmez sosyal medyada paylaşmak isteyen kullanıcılar için kullanışlı bir özelliktir.

Şimdi Başlayın

Size özel mobil uygulama.

Size özel mobil uygulama.

Kendi mobil uygulamnanız ile özel müşterlerinizi gerçekten özel hissettirebilir, ilk önce ilanlarınızdan onların haberdar olacağını garantisini verebilirsiniz. Müşterileriniz için kullanıcı deneyimini bir sonraki adıma kolayca taşıyabilirsiniz. Kendi mobil uygulamanız ile sektörde bir adım önde olduğunuzu ispatlayabilirsiniz.

Şimdi Başlayın

CRM çözümü

CRM çözümü

Her büyüklükteki emlak acentesi için geliştirilen CRM çözümümüz, gelen taleplerin yönetilmesinden fiyat tekliflerinin hazırlanmasına kadar, emlak acenteleri için süreç yönetimini tek bir platformda toplar.

Şimdi Başlayın

Sizin için hazırladık

Sizin için hazırladık

Özelliklerle dolu harika bir emlak web sitesine sahip olun. Sizin için hazırladığımız emlak web site tasarımlarını kendi adınızla ve kendi markanızla vakit kaybetmeden hızla kullanabilirsiniz.

Tasarımlara göz atın